top of page

Potřebujete vývoj ve stavebnictví ? 

​NÁŠ TÝM JE TU PRO VÁS !

Máme profesionální tým vývojářů se zkušenostmi v oblasti digitalizace stavebnictví, kteří společně pracují na inovativních projektech. 

search.png

bim

​Nabízíme kapacitu našeho vývojového týmu pro naplnění  potřeb digitalizace vašich procesů. Digitalizujte informace o vašich projektech s naší pomocí.

construction-budget.png

field management

​Optimalizujte správu stavby s naším vývojovým týmem. Zefektivněte komunikaci a organizaci práce na staveništi pomocí našich řešení.

settings.png

AI

Propojte umělou inteligenci se  s vašimi aplikacemi s naší pomocí. Zlepšete rozhodovací procesy a optimalizujte vaše projekty díky našim inovativním řešením.

REZERVOVAT SCHŮZKU

Rezervujte si osobní schůzku u vás v kanceláři a zjistěte vice o možnostech SW vývoje v oblasti stavebnictví.

CESTA K FUNKČNÍMU ŘEŠENÍ

Efektivní vývoj

Konzultace a expertiza

 

Dokážeme s Vámi probrat vývoj construction systémů s mezinárodním přesahem, sledujeme inovace v oboru a snažíme se být stále na špici inovací v ČR.

 

Agilní vývoj s důrazem na výstup

 

Dbáme na efektivní časový management, aby byly projekty dokončeny co nejefektivněji. Zároveň dodržujeme agilní metodiky vývoje a tak máte po celou dobu skvělý přehled o výstupech a můžete výsledný produkt výborně ovlivnit svým know-how nejen v analýze, ale i v průběhu realizace.

 

Perfektní znalost technologií i oboru

 

Známe všechny BIM enginy, formáty. Sledujeme nové trendy v IT, ať už je to AI, VR, AR, BI,…

 

Zároveň rozumíme podhoubí a procesům v českém stavebnictví.

57623.jpg

NÁŠ TÝM

developer

Lukáš Kluch

developer

Lukáš má 10 let zkušeností s vedením vývojářského týmu. Specializuje se na SW řešení pro stavebnictví, včetně autonomních systémů se zaměřením na DMS, vykazování, field management a řízení procesů.

full stack

Zdeněk Hájek

full stack

Zdeňek je dynamický vývojář a inovativní profesionál, který exceluje v širokém spektru technologií, včetně .NET, React a WPF. Je expertem na SQL a AI, s hlubokým porozuměním DevOps praxím, zejména v oblasti Azure DevOps pro CI/CD.

developer

Jan Šlegr

developer

Honza se celoživotně věnuje produktům Bentley Systems, dnes především školení a vývoji aplikací na této platformě. V oboru patří ke světově uznávaným autoritám, je držitelem několika Bentley ocenění a certifikací.

developer

Lenka Pohanová

developer

Lenka k nám přišla po dokončení studií a zapojila se do našeho týmu, kde vyvíjí aplikace pro produkty Bentley Systems a Autodesk.

full stack

Michal Nekvasil

full stack

Michal je expertem v technologiích jako .NET, React, WPF, SQL, AI a DevOps, s hlubokými znalostmi v oblasti Azure DevOps pro CI/CD. Specializuje se na pokročilé 3D modelování a vizualizace, využívaje rámce jako Autodesk Forge, Three.js, a Unity.

2151015337.jpg

​CHYTRÉ ŘEŠENÍ PRO VAŠE PROJEKTY

Reference

IFC validátor

 

Webová aplikace, která zajišťuje systematickou evidenci datových standardů, automatickou validaci a kontrolu dat BIM modelů. 

Datakonektor

 

Webová aplikace, která zajišťuje systematickou evidenci datových standardů, automatickou validaci a kontrolu dat BIM modelů. 

???

 

Webová aplikace, která zajišťuje systematickou evidenci datových standardů, automatickou validaci a kontrolu dat BIM modelů. 

a další...

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍC?

NAPIŠTE NÁM !

Děkujeme za zprávu!

bottom of page