top of page
tym_2.png

Náš tým

Pavel Čapek

Konzultant

Pavel léta pracoval jako projektant v BIM. Současně s projektováním programoval doplňky pro projekční software. Tyto zkušenosti nyní přenáší i do 3D tisku.

Václav Lín

Jednatel

Vašek léta působil jako analytik a vývojář informačních systémů v telekomunikacích a energetice. Pracoval i ve vědě, věnoval se algoritmům pro odhalování poruch v systémech.

Jan Šlegr

Senior developer

Honza se celoživotně věnuje produktům Bentley Systems, dnes především školení a vývoji aplikací na této platformě. V oboru patří ke světově uznávaným autoritám, je držitelem několika Bentley ocenění a certifikací.

Lukáš Kohout

Konzultant

Lukáš se hned po škole vydal cestou BIMu. Svoje zkušenosti autorizovaného architekta se snaží předávat dál na půdě Fakulty architektury ČVUT.

Lenka Pohanová

Developer

Lenka k nám přišla po dokončení studií a zapojila se do našeho týmu, kde vyvíjí aplikace pro produkty Bentley Systems a Autodesk.

Kristina Tvrdá

Back-office manažerka

Kristina je pravou rukou celého týmu. Krom toho má pod palcem kompletní finance firmy a koordinaci projektů.

Vojtěch Ehlich

Jednatel

Vojta je autorizovaným „silničářem“. Byl u prvních pilotních BIM projektů v České republice a umí BIM řešit jak na straně zhotovitele, tak i na straně objednatele projektové dokumentace.

Martin Jan Rosa

Konzultant

Martin je autorizovaný architekt a dlouhodobým propagátorem metody BIM. Je specialistou na Archicad a BIM podle ISO 19650. Jako první v Česku získal certifikaci buildingSMART Professional.

Můžeš tu být taky!

Dream job

I ty se můžeš stát součástí našeho týmu. Stačí si vybrat jednu z nabízených pozic v sekci Kariéra.Reference

Připojte se k více než 50 klientům, kterým jsme již pomohli.

Chcete rozjet BIM?

Pomůžeme Vám využít BIM, CDE a další moderní technologie ve Váš prospěch.

bottom of page