tym_2.png

Náš tým

Pavel Čapek

Konzultant

Pavel léta pracoval jako projektant v BIM. Současně s projektováním programoval doplňky pro projekční software. Tyto zkušenosti nyní přenáší i do 3D tisku.

Václav Lín

Jednatel

Vašek léta působil jako analytik a vývojář informačních systémů v telekomunikacích a energetice. Pracoval i ve vědě, věnoval se algoritmům pro odhalování poruch v systémech.

Jan Šlegr

Senior developer

Honza se celoživotně věnuje produktům Bentley Systems, dnes především školení a vývoji aplikací na této platformě. V oboru patří ke světově uznávaným autoritám, je držitelem několika Bentley ocenění a certifikací.

Vojtěch Ehlich

Jednatel

Vojta je autorizovaným „silničářem“. Byl u prvních pilotních BIM projektů v České republice a umí BIM řešit jak na straně zhotovitele, tak i na straně objednatele projektové dokumentace.

Lenka Pohanová

Developer

Lenka k nám přišla po dokončení studií a zapojila se do našeho týmu, kde vyvíjí aplikace pro produkty Bentley Systems a Autodesk.

Kristina Tvrdá

Back-office manažerka

Kristina je pravou rukou celého týmu. Krom toho má pod palcem kompletní finance firmy a koordinaci projektů.

Lukáš Kohout

Konzultant

Lukáš se hned po škole vydal cestou BIMu. Svoje zkušenosti autorizovaného architekta se snaží předávat dál na půdě Fakulty architektury ČVUT.

Martin Rosa

Konzultant

Martin je autorizovaný architekt a dlouhodobý propagátor metody BIM. Je specialistou na Archicad a BIM podle ISO 19650. Jako první v Česku získal certifikaci buildingSMART Professional.

Můžeš tu být taky!

Dream job

I ty se můžeš stát součástí našeho týmu. Stačí si vybrat jednu z nabízených pozic v sekci Kariéra.Reference

Připojte se k více než 50 klientům, kterým jsme již pomohli.

Chcete rozjet BIM?

Pomůžeme Vám využít BIM, CDE a další moderní technologie ve Váš prospěch.