top of page

NÁŠ TÝM KONZULTANTŮ

konzultant

Pavel Čapek

konzultant

Pavel léta pracoval jako projektant v BIM. Současně s projektováním programoval doplňky pro projekční software. Tyto zkušenosti nyní přenáší i do 3D tisku, který využívá při návrhu a stavbě vlastník kol.

jednatel

Václav Lín

jednatel

Vašek léta působil jako analytik a vývojář informačních systémů v telekomunikacích a energetice. Pracoval i ve vědě, věnoval se algoritmům pro odhalování poruch v systémech.

back-office manažerka

Kristýna Tvrdá

back-office manažerka

Kristýnka je srdcem i motorem celého týmu a stará se o to, aby veškerá agenda spojená s fungováním společnosti a realizací projektů probíhala v požadovaných termínech a kvalitě.

jednatel

Vojtěch Ehlich

jednatel

Vojta je autorizovaným „silničářem“. Byl u prvních pilotních BIM projektů v České republice a umí BIM řešit jak na straně zhotovitele, tak i na straně objednatele projektové dokumentace.

obchodní konzultant

Marek Rosecký

obchodní konzultant

Marek se celou svou kariéru pohybuje na pomezí strojírenství a stavebnictví. Dnes už ale naplno převážila jeho vášeň pro BIM. Na pozici obchodního konzultanta pracuje již víc​e než​ 20 let.

dream job

Můžeš tu být také!

dream job

I ty se můžeš stát součástí našeho týmu. Stačí si vybrat jednu z nabízených pozic v sekci Kariéra.

konzultant

Lukáš Kohout

konzultant

Lukáš se hned po škole vydal cestou BIMu, který se snažil využít i během své architektonické praxe. Svoje zkušenosti autorizovaného architekta se snaží předávat dál studentům na půdě Fakulty architektury ČVUT.

konzultant

Michal Tomáš

konzultant

Michal je zkušený konzultant na dopravních stavbách, kde se staral hlavně o oceňování a změny během výstavby, díky čemuž má certifikaci FIDIC. Je odborníkem na datový standard a jeho ocenění a použití v rámci metody BIM.

NÁŠ TÝM VÝVOJÁŘŮ

Image-empty-state.png

Lukáš Kluch

developer

Lukáš má 10 let zkušeností s vedením vývojářského týmu. Specializuje se na SW řešení pro stavebnictví, včetně autonomních systémů se zaměřením na DMS, vykazování, field management a řízení procesů.

Image-empty-state.png

Zdeněk Hájek

full stack

Zdeňek je dynamický vývojář a inovativní profesionál, který exceluje v širokém spektru technologií, včetně .NET, React a WPF. Je expertem na SQL a AI, s hlubokým porozuměním DevOps praxím, zejména v oblasti Azure DevOps pro CI/CD.

Image-empty-state.png

Jan Šlegr

developer

Honza se celoživotně věnuje produktům Bentley Systems, dnes především školení a vývoji aplikací na této platformě. V oboru patří ke světově uznávaným autoritám, je držitelem několika Bentley ocenění a certifikací.

Image-empty-state.png

Lenka Pohanová

developer

Lenka k nám přišla po dokončení studií a zapojila se do našeho týmu, kde vyvíjí aplikace pro produkty Bentley Systems a Autodesk.

Image-empty-state.png

Michal Nekvasil

full stack

Michal je expertem v technologiích jako .NET, React, WPF, SQL, AI a DevOps, s hlubokými znalostmi v oblasti Azure DevOps pro CI/CD. Specializuje se na pokročilé 3D modelování a vizualizace, využívaje rámce jako Autodesk Forge, Three.js, a Unity.

NAŠE POSLÁNÍ

Naše cesta k budoucnosti stavebnictví

začíná u samotného jádra naší společnosti - našich lidí. Náš tým je tvořen zkušenými odborníky, kteří jsou otevření novým technologiím a stále se učí a zdokonalují. Jsme hrdí na naši schopnost vytvářet inovativní a udržitelná řešení, která přinášejí nejen výhody našim zákazníkům, ale celému stavebnímu průmyslu.

Naše cesta k budoucnosti stavebnictví je neustálým učením se, zdokonalováním a inovací. Věříme, že pouze tak můžeme posouvat stavebnictví do nových dimenzí a přispět k lepšímu a udržitelnějšímu světu. Děkujeme za vaši důvěru a těšíme se na společnou cestu k lepší budoucnosti.

Foto týmu
bottom of page