top of page

NÁŠ TÝM

konzultant

Pavel Čapek

konzultant

Pavel léta pracoval jako projektant v BIM. Současně s projektováním programoval doplňky pro projekční software. Tyto zkušenosti nyní přenáší i do 3D tisku, který využívá při návrhu a stavbě vlastník kol.

konzultant

Lukáš Kohout

konzultant

Lukáš se hned po škole vydal cestou BIMu. Svoje zkušenosti autorizovaného architekta se snaží předávat dál na půdě Fakulty architektury ČVUT.

konzultant

Martin Jan Rosa

konzultant

Martin je autorizovaný architekt a dlouhodobým propagátorem metody BIM. Je specialistou na Archicad a BIM podle ISO 19650. Jako první v Česku získal certifikaci buildingSMART Professional.

konzultant

Michal Tomáš

konzultant

Michal je zkušený konzultant na dopravních stavbách, kde se staral hlavně o oceňování a změny během výstavby, díky čemuž má certifikaci FIDIC. Je odborníkem na datový standard a jeho ocenění a použití v rámci metody BIM.

jednatel

Vojtěch Ehlich

jednatel

Vojta je autorizovaným „silničářem“. Byl u prvních pilotních BIM projektů v České republice a umí BIM řešit jak na straně zhotovitele, tak i na straně objednatele projektové dokumentace.

jednatel

Václav Lín

jednatel

Vašek léta působil jako analytik a vývojář informačních systémů v telekomunikacích a energetice. Pracoval i ve vědě, věnoval se algoritmům pro odhalování poruch v systémech.

obchodní konzultant

Marek Rosecký

obchodní konzultant

Marek se celou svou 20 letou pracovní kariéru pohybuje na pomezí strojírenství a stavebnictví. Dnes už ale naplno převážila jeho vášeň pro BIM. Na pozici obchodního konzultanta pracuje již víc​e než​ 20 let.

back-office manažerka

Kristina Tvrdá

back-office manažerka

Kristina je pravou rukou celého týmu. Krom toho má pod palcem kompletní finance firmy a koordinaci projektů.

developer

Lukáš Kluch

developer

Lukáš má 10 let zkušeností s vedením vývojářského týmu. Specializuje se na SW řešení pro stavebnictví, včetně autonomních systémů se zaměřením na DMS, vykazování, field management a řízení procesů.

developer

Lenka Pohanová

developer

Lenka k nám přišla po dokončení studií a zapojila se do našeho týmu, kde vyvíjí aplikace pro produkty Bentley Systems a Autodesk.

developer

Jan Šlegr

developer

Honza se celoživotně věnuje produktům Bentley Systems, dnes především školení a vývoji aplikací na této platformě. V oboru patří ke světově uznávaným autoritám, je držitelem několika Bentley ocenění a certifikací.

dream job

Můžeš tu být také!

dream job

I ty se můžeš stát součástí našeho týmu. Stačí si vybrat jednu z nabízených pozic v sekci Kariéra.

NAŠE POSLÁNÍ

Naše cesta k budoucnosti stavebnictví

začíná u samotného jádra naší společnosti - našich lidí. Náš tým je tvořen zkušenými odborníky, kteří jsou otevření novým technologiím a stále se učí a zdokonalují. Jsme hrdí na naši schopnost vytvářet inovativní a udržitelná řešení, která přinášejí nejen výhody našim zákazníkům, ale celému stavebnímu průmyslu.

Naše cesta k budoucnosti stavebnictví je neustálým učením se, zdokonalováním a inovací. Věříme, že pouze tak můžeme posouvat stavebnictví do nových dimenzí a přispět k lepšímu a udržitelnějšímu světu. Děkujeme za vaši důvěru a těšíme se na společnou cestu k lepší budoucnosti.

Foto týmu
bottom of page